SCHIP-aanpak Noord-Holland
Op zoek naar een SCHIP-behandelaar met licentie voor gebruik van de  SCHIP-aanpak in Noord-Holland? Hieronder een overzicht:

Na expert training:

Alkmaar: Dorine Dokter, Buro Troost

Amsterdam: Willemijn Hengeveld Mediation

Blaricum: Kinder Jeugdpraktijk Stoer

Bovenkarspel: John de Haas Bontekoe coaching

Heerhugowaard: NH Mediation, Patricia Tearr (expert behandelaar)

Hilversum: Martiene Huigen Leger des Heils

Huisduinen: Richtje Post-van der Heide: Heidepost

Koog aan de Zaan: Melissa Wallet-Meijer: Zondagskinderen

Kortenhoef: Tineke Rodenburg (expert behandelaar)

Winkel: Mediation verbindt / Diny Braak (expert behandelaar)

Na basis training:

Aerdenhout: Marianne Smulders

Alkmaar: Daniella den Iseger: Daan Mediation

Alkmaar: Marianna Poots: Plan Your Life

Amstelveen: Anouk Schuling: http://www.anoukschuling.nl

Amsterdam: Angelique van Nistelrooij

Amsterdam: Carmen Caspersz: http://www.indeluwte.org

Amsterdam: Daniella den Iseger: Daan Mediation

Amsterdam: René van Halderen: Leef Sterk

Amsterdam: Priska Voskuil: De Boorder Advocaten & Mediators

Anna Paulowna: Elly Andriessen: Family Supporters

Blokker: Chantal Weeling: https://www.gezinspraktijkgelukkiggescheiden.nl/

Bussum: Jeanne Mulder: JM-Mediation

Heerhugowaard: Huppekeet

Heerhugowaard: Mascha Hornung: https://www.praktijklos.nl/

Hilversum: José Veraar Leger des Heils

Hilversum: Bernadette Huijben

Hilversum: Michanou Alice Seiberie: Konfia

Nederhorst Den Berg: Greet Vernooij

Nieuwe Niedorp: Parasol Mediation en coaching

Noord-Scharwoude: MH Advocaten

Ouderkerk aan de Amstel: Susanne Heijnen: Verbindingskr8

Schagen: Klaartje van den Berg: Daan Mediation

Uitgeest: Angelique van der Veen: Zeef Kindbehartiger

Wognum: Anita Bijvoet: http://www.praktijkanna-m.nl

Zaandam: Anouk van Hulssen via Koelenco: 0617336900 / anouk@koelenco.nl

Zaandam: Lia Vermeulen: Mediation 2MoveForward

Instellingen:

Alkmaar: Parlan

Gemeente Gooi: Levvel

Vechtstreek: Kwadraad Stichtse Vecht

Zaandam: Jeugdteam Rosmolenwijk/Zaandam Zuid (Team 4)